הליכי הרזיה בסלונים - יעילות הליכי עיצוב הגוף הקוסמטיים

יחד עם תיקון תזונתי וספורט, נהלים מיוחדים לירידה במשקל בסלונים מביאים לתוצאה יעילה לא פחות. יש הרבה כאלה - חלקם מכוונים רק לשיפור מצב העור, בעוד שאחרים משפיעים על שכבת השומן. כל סוג מאופיין בהשפעות ויתרונות מסוימים. קרא עוד על ההליכים היעילים ביותר לירידה במשקל מהמידע עם התמונה למטה.

פרוצדורות קוסמטיות להרזיה

כל ההליכים המקדמים ירידה במשקל מחולקים לקוסמטיקה וחומרה. האחרונים יעילים יותר בהשגת תוצאות, אבל הם לא בטוחים באותה מידה, מכיוון שיש להם מספר רב יותר של התוויות נגד. מסיבה זו, נשים רבות בוחרות בטיפולי יופי להרזיה בסלונים. הם מאופיינים באפקט מתון ומרגיע. נהלים אלה כוללים:

 1. מֶרחָץ. טמפרטורה גבוהה מגבירה את זרימת הדם, ובכך מזרזת את תהליך שריפת השומן.
 2. חבית פיטו ארז. זוהי מיני-סאונה. מכוון להסרת עודפי נוזלים, הפחתת מראה הצלוליט.
 3. עטיפות ומסכות. נהלים אלה דומים מאוד זה לזה. הם חמים או קרים. לפני הפגישה עצמה, הגוף מקורצף ולאחר מכן מכוסה במוצרים מקצועיים, הכוללים מפעיל תלסו. העיטוף פועל על צלוליט, מסיר חומרים רעילים, מזין את העור.
 4. לְעַסוֹת. האופי הקוסמטי הוא בעיקר ידני. סוג נוסף הוא דיקור סיני, המשפיע על הנקודות הפעילות המיוחדות של הגוף. הליכי עיסוי מייצרים את ההשפעה של ניקוז לימפה - שיפור זרימת הדם, הידוק קווי המתאר של הגוף והפחתת הצלוליט.

נהלי חומרה להרזיה

בחירת הרזיה בחומרה, אפשר לקוות לתוצאה יעילה יותר, אבל הליכים כאלה יקרים יותר מאשר פשוטים מקוסמטיקה. לכולם יש דרכים שונות לפעול על הגוף. חלקם עוזרים להשיג את התוצאה באמצעות זרם חשמלי, אחרים באמצעות קור. ישנם נהלים המבוססים על אולטרסאונד או פחיות מיוחדות היוצרות ואקום. מבין נהלי הסלון היעילים ביותר, ניתן להבחין בין הדברים הבאים:

 1. מזותרפיה. זה מורכב מהחדרת תערובות מיוחדות של חומרים פעילים ביולוגית מתחת לעור, אשר מאיצים את תהליכי פירוק השומן.
 2. קריותרפיה. מפגש זה בסלון מורכב מחשיפת העור לקור מקומי (קריואלקטרופורזה) או באופן כללי (קריוזונה).
 3. טיפול באוזון. זהו תהליך של החדרת תכשיר מחמצן אוזון רב עוצמה לשכבת השומן. הודות לו, שומן נמס באזורים בעייתיים.
קריותרפיה לירידה במשקל

עיסוי גפ"מ

הליך זה מיועד לצלוליט, גמישות עור נמוכה, בצקות ומשקעי שומן מקומיים. את השכבה הלא רצויה באזור הבעיית מהדקים בעזרת רולים מיוחדים. נוצר אפקט ואקום תחתיהם, עקב לישה של העור. כתוצאה מכך, זרימת הדם מגורה, חילוף החומרים בתאים משופר. ההשפעה תהיה מורגשת גם לאחר פגישה אחת. מומלץ להשלים 6 מהם בסך הכל כדי לגבש את האפקט.

עיסוי LPJI מתבצע רק על חליפה מיוחדת, הנלבשת לפני הפגישה. הוא מורכב מרקמה אנדרמולוגית אלסטית המבטיחה את ההיגיינה של ההליך. בנוסף, החליפה מפחיתה כאבים כאשר המכשיר מחליק על הגוף, מונעת מהעור להימתח יותר מדי. השפעת ההצמדות יכולה להיות שונה - מרגיעה לתאי שומן אגרסיביים, "שוברים".

עיסוי רולר ואקום גפ"מ

סוג נוסף של הליך סלון שעבורו נעשה שימוש בעיסוי עם מכשיר גפ"מ הוא ליפומסאז'. הוא מבוצע ללא חליפה מיוחדת על עור פתוח באמצעות קוסמטיקה נגד צלוליט ושמנים מיוחדים. ההבדל בין ההליך הוא שהוא עוזר לנקות את האפידרמיס מקשקשי קרניים. בנוסף, ללא חליפה משתחררת יותר תמצית זיעה ובלוטות חלב, כלומר. סיגים ורעלים משתחררים בצורה פעילה יותר. להלן כמה מאפיינים נוספים של ליפומסאז':

 1. לעיסוי ואקום השפעה חזקה יותר על עבודת מערכת העצבים המרכזית וההיקפית. זה משפר תהליכים מטבוליים.
 2. מכונת עיסוי רולר מצוידת בחלקי מתכת המחליקים בקלות על עור פתוח, במיוחד שמן.
 3. מריחת תכשירים נגד צלוליט ישירות על העור עוזרת להעניק לחות נוספת לעור.
 4. כאשר עיסוי ללא חליפה, המומחה יכול לראות טוב יותר אזורים בעייתיים ואת השינויים שלהם.

עיסוי הרזיה

עיסוי שוטף מקצועי לירידה במשקל נקרא מיוסטימולציה. כוס יניקה מיוחדת - אלקטרודות - מחוברת לגוף האדם באזור השרירים הגדולים יותר. מיקרו-זרמים מוזנים דרכם, ויוצרים עומס, דומה לזה האופייני לאימונים בחדר הכושר. זה גורם לשרירים להתכווץ, ובכך לבזבז קלוריות (עד 2000 למפגש) ולשריפת שומן. למיסטימולציה יש עלות גבוהה יותר, אך היא אחת היעילות ביותר. לתוצאה טובה, מומלץ לעבור 10 מפגשים. אסור במהלך הריון, ימים קריטיים וגידולים.

תוכנית לעיצוב הגוף

שום כמות של דיאטה או עטיפת גוף לא תעזור לך להיפטר מתא השומן. הם רק מפחיתים אותו, אבל עם תזונה לא נכונה, הנפח שלו גדל שוב. קאוויטציה משמשת לשבירת הממברנה החזקה של תא השומן ולהסרת תוכנו. עקרון הפעולה של תוכנית עיצוב גוף כזו דומה לשאיבת שומן, כאשר מסירים שומן באזור בעייתי ספציפי. עקב פעולת המנגנון נוצרות בועות בחלל הבין-תאי של תאי השומן. ואז הם מתפרצים ויוצרים גל הלם. זה הורס את תא השומן.

עיסוי מכשירים לירידה במשקל

הסרת שומן בטני

פרסותרפיה היא אלטרנטיבה מודרנית לעיסוי, מכיוון שהיא מחליפה 10 מפגשים שלו בבת אחת. אתה יכול לאבד עד 2-5 ס"מ בכל פעם. ההשפעה של הליך זה להפחתת בטן מבוססת על הלחץ שאדם חווה כשהוא לובש חליפה מיוחדת. אוויר מוזרק לתוכו עם הפסקות של 0. 5 עד 2 דקות, מה שמוביל להגברת זרימת הדם. הרושם הוא שאתה לובש מחוך. התוצאה תהיה ביטול עודף נוזלים וירידה במשקל. כדי לגבש את ההשפעה, יש צורך לעבור קורס של 14 מפגשים בתדירות של 1 כל יומיים.

טיפולי ספא הרזיה

סלונים יכולים להציע דרכים מעניינות ומהנות אחרות לרדת במשקל. אלו הם טיפולי הרזיה בספא. ביניהם בולטים אזורים כמו עוטפים, אמבטיות, פילינג ועיסויים. האחרונים הם הנפוצים ביותר. ניתן לשלב עיסויים עם עטיפת גוף, ארומתרפיה, פילינג. האפשרות הידנית נותנת אפקט טוב, מכיוון שהלחץ מורגש בצורה טובה יותר, והגוף נרגע. מבין העטיפה, הנעימים והיעילים יותר הם:

 1. שוקולד. מרענן, מעניק לחות לעור, עוזר להפחית את מראה קליפת התפוז. לפני ההליך בסלון, הגוף הוא מאודה, לאחר מכן קרצוף, ולאחר מכן מכוסה בהרכב שוקולד.
 2. עטיפת אצות. זה לא פחות פופולרי ברוב הסלונים. דילול של אבקה מיוחדת עם שמנים אתריים משפר את השפעת ההליך. הגוף נרגע ובו בזמן הוא מחונן.
עטיפה להרזיה בשוקולד

מחיר טיפולי הרזיה בסלונים

כאשר בוחרים אפשרות ספציפית מהאמור לעיל, לא הקריטריון האחרון הוא המחיר של הליכי הרזיה בסלון. זה נקבע על סמך מספר גורמים. העלות תלויה בכישורי המומחה ובסוג ההליך, מידת יעילותו, מורכבות ההליך והמכשירים בהם נעשה שימוש.