הוראות לשימוש Keto BodyTone

הוראות ל- Keto BodyTone

לכמוסות של Keto BodyTone יש מאפיינים ואינדיקציות משלהן לשימוש. לפני הקנייה, עליך לבדוק היטב כיצד מתרחשת ירידה במשקל באמצעות קטוזיס. זה חשוב למי שרוצה להשיג הצלחה מקסימאלית בתהליך ההרזיה ורוצה לדעת כיצד להשתמש בתרופה זו.

כיצד להשתמש בקפסולות

כיצד להשתמש בכמוסות Keto BodyToneיש להשתמש בקפסולות של Keto BodyTone אך ורק על פי ההוראות. משך הקורס חודש. יש ליטול כמוסות פעמיים ביום, חצי שעה לפני הארוחות. יש לשטוף את הכמוסות בכמויות גדושות של מים. מומלץ לקחת אותם לפני ארוחת הצהריים והערב. בתקופות אלה של צריכת מזון, הכמוסות נספגות בצורה הטובה ביותר. במקרה זה, יש להתאים את הדיאטה לירידה במשקל באמצעות קטוזיס.

חומרים מזינים אחוז משוער בתזונה
שומנים 70%
חֶלְבּוֹן 25%
פחמימות חמישה%

כמוסות קטוזיס, אינדיקציות לשימוש

כמוסות קטוזיס נהדרות למי שבחר בקטוזיס כמודל לירידה במשקל. כאשר הם מוחלים, הכמוסות מפעילות את קבלת האנרגיה מתאי השומן ובכך שורפות אותן באופן פעיל. זה מבטיח ייצור מוגבר של גופי קטון. בתורו, מצב הגוף מנורמל, עודף משקל ייעלם והתיאבון יפחת.

ראשית, הכמוסות מיועדות לגברים ונשים הסובלים מעודף שומן בגוף. בתהליך הצריכה התיאבון יפחת ואדישות ועייפות מתמידים ייעלמו. עם שימוש נכון בתרופה, עודף משקל ייעלם ותהליכי העיכול בגוף יתנרמו.

התוויות נגד לשימוש

לקפסולות אין התוויות נגד לשימוש. הכל בזכות ההרכב הטבעי. הכל בזכות הרכיבים הניתנים לעיכול הנמצאים בהרכב התרופה, ביניהם:

  • בטא-הידרוקסיבוטיראט מעורר קטוזיס בגוף;
  • קומפלקס החומצות והוויטמינים בכמוסות מסייע בפירוק והטמעת שומנים;
  • לתמציות של צמחים וצמחי מרפא יש השפעה נוגדת חמצון ומנרמל את העיכול
  • מרכיבים תזונתיים מסייעים בשמירה על רמה גבוהה של קטוזיס מתמשך.

אם יש לך ספק, התייעץ עם רופא. אך כמוסות הרזיה נבדקות לחלוטין ובטוחות. הוא מגן על הגוף מפני התפתחות סוכרת, גידולים ומחלות לב וכלי דם. התרופה בטוחה לחלוטין וזמינה לרכישה בישראל.